alternatywy

Gdy domowe płatności cię przewyższają, być może to dobry okres, by znaleźć nowego dostawcę gazu ziemnego

czajnik na kuchence gazowej
Autor: Faruk Ateş
Źródło: http://www.flickr.com
Gaz ziemny okazuje się popularnym i cenionym w Polsce paliwem. Bywa stosowany do grzania budynków oraz do gotowania posiłków. Tak samo jak w przypadku energii elektrycznej klienci mają prawo dokonać wyboru firmy, jaka będzie dostarczać im gaz ziemny. W pewnych przypadkach należy wykorzystać tę możliwość, żeby efektywnie obniżyć koszty utrzymania domu.

Jak zdecydować się na odpowiednią asystentkę? W jaki sposób ją odnaleźć?

asystentka
Autor: U.S. Embassy Romania
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu przedsiębiorców, przede wszystkim świeżych, ma dylemat, jak wybrać asystentke. Jaka ona musi być, jakie powiadać kwalifikacje, wiedzę i przede wszystkim jej sposób pracy. Dobra sekretarka to taka, jaka umie dostosować się i być sprężysta w stosunku do przełożonego. Wiele biznesmenów sporo czasu poszukuje idealnej asystentki, ale zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że istnieją inne alternatywy, z jakich ma sposobność skorzystać.

W jaki sposób wypełnić tymczasowe dziury w domowym budżecie?

pożyczka
Źródło: pixabay.com
Każdy z nas od czasu do czasu miewa kłopoty finansowe bądź nagłe potrzeby, jakie zmuszają nas do skorzystania z zewnętrznego finansowania. Najwłaściwszym działaniem będzie bezsprzecznie skorzystanie z finansowej pomocy kogoś bliskiego, gdyż taka pomoc nie będzie nas kosztować nazbyt wiele. Odrobinę inaczej wygląda to w sytuacji, gdy po pożyczkę musimy się wybrać do jednej z finansowych instytucji.

jak rozkręcić biznes?