Przedsiębiorcy

Odpowiedni kontakt z obsługiwanymi klientami okazuje się bardzo istotny, więc zdecyduj się na specjalistyczne systemy call center

pracownica call center
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Przy prowadzeniu przedsiębiorstwa bardzo istotne bywa zachowanie stałego kontaktu z obsługiwanymi kontrahentami. System call center spisuje się w takim wypadku wprost idealnie. To rozwiązanie bywa z powodzeniem stosowane przy wielu aspektach działalności. Należy rozważyć systemy call center w strukturach własnych przedsiębiorstw.

To naprawdę istotne, żeby postępować zgodnie z wymogami, jeżeli prowadzisz handel z państwami Unii, pamiętaj o niezbędnej deklaracji

drukarka
Autor: Fridl
Źródło: http://www.flickr.com
Przedsiębiorcy, którzy handlują z państwami Unii Europejskiej, muszą pamiętać o potrzebie składania deklaracji Intrastat. Z obowiązku tego jednakże zwolnieni są ci właściciele, którzy nie osiągną ustalonych progów statystycznych.

Na czym polega biuro wirtualne i jak odnaleźć najodpowiedniejsze biura wirtualne w Łodzi

biurowiec
Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Biura wirtualne to wspaniała oferta dla początkujących przedsiębiorstw. Za ich pomocą możemy rozbudowywać działalność, niwelując koszty. Biura wirtualne sprawiają, że nie musimy wynajmować siedziby, a jednocześnie mamy ją. Jak to wykonalne? Należy przyjrzeć się ofertom.

W bieżącym roku wchodzą w życie nowe ustawy, a razem z nimi nowe podatki

Przedsiębiorstwa
Autor: John Greenfield
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczął się nowy rok, natomiast razem z nim zaczęły obowiązywać nowe ustawy oraz przepisy prawa, które z ich treści trzeba wywnioskować. Niektóre zniosły podatki dotychczas obowiązujące, inne natomiast wprowadziły nowe formy płatności.

jak rozkręcić biznes?