Przedsiębiorcy

Odpowiedni kontakt z obsługiwanymi klientami okazuje się bardzo istotny, więc zdecyduj się na specjalistyczne systemy call center

pracownica call center
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Przy prowadzeniu przedsiębiorstwa niesamowicie istotne staje się zachowanie ciągłego kontaktu z obsługiwanymi partnerami biznesowymi. System call center sprawdza się w takim wypadku na pewno idealnie. To rozwiązanie bywa z powodzeniem wykorzystywane przy mnogich aspektach działalności. Warto rozważyć systemy call center w strukturach swoich firm.

To naprawdę istotne, żeby postępować zgodnie z wymogami, jeżeli prowadzisz handel z państwami Unii, pamiętaj o niezbędnej deklaracji

drukarka
Autor: Fridl
Źródło: http://www.flickr.com
Właściciele firm, którzy handlują z państwami Wspólnoty, muszą pamiętać o konieczności uzupełniania deklaracji Intrastat. Z obowiązku tego jednak zwolnieni są ci właściciele, którzy nie osiągną wyznaczonych progów statystycznych.

Na czym polega biuro wirtualne i jak odnaleźć najodpowiedniejsze biura wirtualne w Łodzi

biurowiec
Autor: Baumit Sp. z o.o.
Źródło: Baumit Sp. z o.o.
Biura wirtualne to wspaniała oferta dla firm, które właśnie rozpoczęły swoją działalność. Dzięki nim możemy rozbudowywać działalność, niwelując koszty. Biura wirtualne sprawiają, że jesteśmy zwolnieni z posiadania siedziby, a w tym samym czasie mamy ją. W jaki sposób jest to możliwe? Należy przyjrzeć się ofertom.

W bieżącym roku wchodzą w życie nowe ustawy, a razem z nimi nowe podatki

Przedsiębiorstwa
Autor: John Greenfield
Źródło: http://www.flickr.com
Zaczął się nowy rok, natomiast razem z nim zaczęły obowiązywać nowe ustawy oraz przepisy prawa, które z ich treści trzeba wywnioskować. Niektóre zniosły podatki dotychczas obowiązujące, inne natomiast wprowadziły nowe formy płatności.

jak rozkręcić biznes?