nieruchomość

Targowanie ceny z deweloperem - o czym wskazane jest pamiętać

budowa nowego mieszkania
Autor: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając jakąś posiadłość od dewelopera, wskazane jest pamiętać o możliwości negocjacji ceny, bez względu na to czy jest to rezydencja, apartament czy może lokal służbowy. Większość deweloperów spodziewa się, iż Kontrahent będzie pragnął negocjować cenę.

Fotowoltaika - nadzwyczaj skuteczna „broń” w walce o czystsze otoczenie

fotowoltaika kraków
Autor: Dawid Dawidowski
Źródło: http://www.flickr.com
To niewątpliwie niezwykły „zakątek”. Znane jest z kopców, bajgli, Smoka Wawelskiego, Sukiennic, pięknej architektury, znakomitej kuchni, która łączy w sobie wielu rozlicznych kulinarnych wpływów i.

Marzenie o własnym “M” w stolicy Dolnego Śląska

nowe mieszkanie
Źródło: pixabay.com
Nowe, swoje lokum to obiekt pożądania niemalże każdego z nas. Świat nieruchomości wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów, dzięki czemu mamy możliwość wyboru spośród niezliczonej liczby propozycji. Nowe inwestycje powstają w ogromnie szybkim czasie na terenie całego Wrocławia jak i okolicznych miejscowościach.

Zarządca nieruchomości wrocław – co proponuje?

nieruchomości
Autor: Francisco Anzola
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio zarządzana nieruchomość to miejsce, w którym każdy miałby ogromną ochotę mieszkać. Zadbana i bezpieczna klatka to powód do dumy, więc tak wielu deweloperów troszczy się o to w pierwszej kolejności. Powiększa się również ciągle paleta usług z tego zakresu.

Potrzebujesz odpowiedniego lokalu pod działalność w obrębie Warszawy? W tym mieście wartościowych nieruchomości jest wiele

biuro
Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com
Kawiarnia, punkt usługowy czy sklepik - niektóre biznesy zmuszają do wynajmu lub nabycia lokalu i to w najlepszej lokalizacji, jaka zapewni sukces w interesach. Kiedy planuje się otworzenie własnej działalności gospodarczej oraz potrzebuje się odpowiedniego lokalu, lepiej już wcześniej rozpocząć poszukiwania. Dzięki temu uzyskuje się możliwość dokładnego zaznajomienia z charakterem większej liczby obiektów oraz dokonania optymalnego wyboru. W wypadku lokalu użytkowego istotna bowiem jest nie tylko lokalizacja, ale też warunki utrzymane wewnątrz.

jak rozkręcić biznes?