certyfikat

Nie zapominaj o kwestiach związanych z jakością – pakiet ważnych informacji

iso
Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Jest parę norm, jakie potrafią ustalić jakość konkretnej usługi. Jednakże, żeby dało się z nich korzystać – wpierw należy umieć je rozróżnić. W niniejszym artykule zaprezentowane są dwa powszechne wzorce. Powinno się zadedykować trochę czasu, aby uzyskać choćby zasadnicze wiadomości, jakie pomogą nam w różnego typu decyzjach życiowych.

Zostań testerem oprogramowania, czyli szansa na karierę w branży IT. Zobacz, o czym warto wiedzieć?

programiści
Autor: Irena Safarova
Źródło: http://www.flickr.com
Postęp jaki widzimy w ostatnim czasie powoduje, że jesteśmy w coraz większym stopniu podporządkowani nowym technologiom. W prawie każdym aspekcie naszego życia stykamy się z oprogramowaniem, z komputerami bądź też nowoczesnymi telefonami. Cała ta sytuacja niesie ze sobą ciągle niemalejącą potrzebę na nowych specjalistów na rynku informatycznym. Wciąż potrzebni są programiści, architekci oprogramowania lecz również i specjaliści od jakości.

Co oznacza FSC?

wygląd
Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Lasy są niezwykle ważne dla życia ludzi i zwierząt, równocześnie wciąż rośnie popyt drzewo. Dlatego jeśli chcemy utrzymać istniejące lasy, trzeba zacząć nimi inaczej gospodarować.

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i dobra inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Międzynarodowa Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamiarem jest promowanie i sporządzanie międzynarodowych wzorców w różnych dziedzinach działalności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to dokument, dowód gwarantujący, że produkt, procedura, lub usługa są właściwe z określoną normą, bądź nakazem prawnym. Zasada obejmuje komplet wymagań odnoszących się do programu zarządzania jakością firmy.

Oferta szkoleń

Szkolenia dla firm
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy posiadamy małą firmę, całkowicie nie zatrudniamy ludzi, pewnie zbytnio nie przejmujemy się zagadnieniami mającymi związek z zatrudnianiem ludzi. Jednak kiedy firma niejako się rozwija, najczęściej czymś niezwykle istotnym jest to, aby dbać o pracowników. Zatem należy skompletować solidną ekipę, ale również należy zadbać o to, aby ciągle udoskonali własne umiejętności zawodowe.

jak rozkręcić biznes?