certyfikat

Nie zapominaj o kwestiach związanych z jakością – pakiet ważnych informacji

iso
Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kilka norm, które umieją określić jakość konkretnej usługi. Lecz, żeby dało się z nich coś zrozumieć – najpierw należy umieć je rozróżnić. W poniższym tekście zaprezentowane będą 2 powszechne standardy. Powinno się poświęcić nieco czasu, aby zdobyć choćby zasadnicze wiadomości, jakie pomogą nam w rozmaitego rodzaju decyzjach życiowych.

Zostań testerem oprogramowania, czyli szansa na karierę w branży IT. Zobacz, o czym warto wiedzieć?

programiści
Autor: Irena Safarova
Źródło: http://www.flickr.com
Postęp jaki widzimy w ostatnim czasie powoduje, że jesteśmy w coraz większym stopniu podporządkowani nowym technologiom. W prawie każdym aspekcie naszego życia stykamy się z oprogramowaniem, z komputerami bądź też nowoczesnymi telefonami. Cała ta sytuacja niesie ze sobą ciągle niemalejącą potrzebę na nowych specjalistów na rynku informatycznym. Wciąż potrzebni są programiści, architekci oprogramowania lecz również i specjaliści od jakości.

Co oznacza FSC?

wygląd
Autor: Waldemar Jan
Źródło: http://www.flickr.com
Lasy są ważne dla życia ludzi i zwierząt, równocześnie wciąż rośnie popyt drewno. Dlatego jeżeli chcemy utrzymać istniejące obszary leśne, musimy nimi odpowiednio gospodarować.

Pozyskanie certyfikatu ISO jako renoma firmy i dobra inwestycja

certyfikat
Autor: Michael Coté
Źródło: http://www.flickr.com
Internacjonalna Organizacja Standardów została powołana do życia w 1947. Jej zamysłem jest rekomendowanie i kreowanie internacjonalnych wzorców w przeróżnych sferach działalności naukowej, technicznej i ekonomicznej. Certyfikat ISO to poświadczenie, dowód gwarantujący, że wyrób, przebieg, albo usługa są właściwe z wyznaczoną zasadą, lub rozporządzeniem prawnym. Norma obejmuje komplet wymagań odnoszących się do systemu zarządzania jakością przedsiębiorstwa.

Oferta szkoleń

Szkolenia dla firm
Autor: tec_estromberg
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy prowadzimy małą firmę, najzupełniej nie zatrudniamy pracowników, zapewne za bardzo nie przejmujemy się zagadnieniami związanymi z zatrudnianiem. Jednak gdy firma tak jakby idzie do przodu, w większości przypadków czymś niezwykle ważnym jest to, aby dbać o pracowników. A więc trzeba skompletować solidną ekipę, ale także należy dbać o to, aby ciągle udoskonali własne umiejętności zawodowe.

jak rozkręcić biznes?