Aranżujesz mieszkanie? Zadbaj o właściwy klimat

W obecnych czasach, markety pękają w szwach. Mamy do dyspozycji niezwykle sporo wszelkiego rodzaju produktów, właściwie z każdej dziedziny. To samo dotyczy akcesoriów do mieszkań. Sklepy z meblami wymyślają coraz to kolejne kolekcje, lecz przeważnie wszystkie są do siebie zbliżone. Dlatego jeżeli chcesz, aby twoje lokum było nietuzinkowe, zachowane w niecodziennym klimacie, zadbaj o właściwe wyposażenie.

odkurzacz

Autor: Hoover
Źródło: Hoover
materiał
Kuchnia, akcesoria kuchenne

Autor: home&you
Źródło: home&you
Lubisz sztukę bizantyjską, jej splendor a także bogactwo kolorów? W takim razie powinieneś zakupić meble orientalne do swojego domu. Sporządzone ze szlachetnego hebanu, pełne interesujących deseni w duchu maureski, z pewnością przypadną ci do gustu. Nie potrzebujesz przy tym całego mieszkania dekorować z myślą o dalekowschodnich motywach, wystarczy jedno pomieszczenie. Z uwagi na fakt, że meble orientalne dodają każdemu pokojowi niezwykle dużo ciepła, warto udekorować nimi salon. Gdyż to tam w końcu przebywamy przez wiele godzin z naszego dnia. Nie zapominajmy także o odpowiednich dywanach do kompletu. Zobacz cały artykuł: .

Kolejnym, dobrym pomysłem jest zaopatrzenie się w antyczne dodatki. Komody, sekretarzyki, kredens – to wszystko sprawi, że nasz azyl nabierze wyrazu. Nie musimy wydawać majątku na odrestaurowany przedmiot, na targu można znaleźć właściwie wszystko, nawet meble orientalne czy nawet antyczne.

Chcemy Cię namówić do następnej witryny, gdzie czeka na Ciebie mnóstwo fachowych wiadomości. Nie ociągaj się i po prostu kliknij stronę.

Taki nabytek można odświeżyć samodzielnie, wedle własnego gustu. Ubarwić na kolorowo, pokryć ciekawą bejcą, zmienić funkcję. Jeśli nie masz koncepcji na ciekawą półkę pod umywalkę w łazience, warto użyć do tego wiekową komodę – wystarczy zamówić u stolarza wyrżnięcie dziury. Zobacz więcej z proponowanej oferty: idź na .

W salonach możemy znaleźć mnóstwo mebli, lecz wszystkie są zachowane w zbliżonej stylistyce. Jeśli jednak pragniesz, by twoje mieszkanie było niepowtarzalne, należy rozejrzeć się za nietuzinkowymi akcesoriami. Meble orientalne lub antyczne można spotkać także na targu, a minimalnie odrestaurowane zmienią nasze lokum na dobre.