Długo i krótko czasowy najem aut ciężarowych to wspaniała propozycja dedykowana w sumie dla każdej firmy.

Kiedy zaskakuje nas nagła potrzeba przetransportowania dużych sztuk produktów lub jeśli po prostu potrzebujesz go przewieźć, to ratunkiem i rewelacyjną propozycją okazuje się wynajem samochodów ciężarowych. Ta propozycja dedykowana jest dla firm, które posiadają swoją flotę, ale także dla tych, które takowej nie posiadają. Liczba posiadanych przez przedsiębiorstwo aut transportowych nie zawsze odpowiada zapotrzebowaniu, wtedy trzeba zawrzeć umowę z firmą, która proponuje wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych.

Tir

Autor: Mattox
Źródło: http://www.sxc.hu
Taka oferta jeszcze lepiej zda egzamin w sytuacji, gdy zakład nie posiada własnej floty i potrzebuje wynajmować podwykonawców do transportu produktów. W obu tych przypadkach propozycja wynajmu samochodów jest ogromna, elastyczna i skonstruowana tak, aby dawać zadowolenie ze współpracy. Poza długoterminową współpracą jest również możliwość krótkoterminowego najmu aut. Nie jest on co prawda aż tak przychylny cenowo, jak ten dłuższy, ale także bardzo atrakcyjny. Więc jeśli masz potrzebę wynajmu ciężarówki na krótki czas, na przykład by ekspresowo przetransportować produkty, albo wykonać ponadprogramowe zamówienie nabywcy, lub nadążyć za sezonowym zwiększeniem sprzedaży towaru, to taka opcja jest z pewnością dla ciebie. Jeżeli chodzi o wynajem długoterminowy samochodów ciężarowych to jest to usługa na solidnych, ustalonych z góry normach. Ceny i warunki kontraktu uwarunkowane są w szczególności od długości okresu wynajmu, ale trzeba zapamiętać, że każdorazowo tego typu usługa u nas, to prosta i korzystna transakcja. Do dyspozycji oferujemy różnorakie marki i modele na wynajem samochodów ciężarowych – .

Ciężarówka

Autor: Alan Sansbury
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy pojazd jest dopuszczony do ruchu drogowego, gdyż troszczymy się o bezpieczeństwo klientów i ich pracowników. Nasze auta transportowe są stale monitorowane w aspekcie technicznym i posiadają odpowiednie, aktualne atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Jednak bez względu na to, czy musisz wynająć auto wynajem busa dostawczego na dzień, czy na rok, lub dłużej to nasza firma zagwarantuje świetne opcje umowy i rewelacyjne zawsze małe ceny w tej branży – . W kosztach wynajmu aut zawarte jest już także ubezpieczenie, podatek, koszty przeglądów i reperacji.