Ekran z oświetleniem LED to fantastyczne miejsce na reklamę towarów czy usług

Reklama na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, efektywna i dynamiczna reklama, jaka trafia do wielkiej liczby ludzi. Światło LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to też niedroga postać marketingu przedsiębiorstw, instytucji czy też akcji promocyjnych, kampanii czy też obywatelskich. A również jest możliwość efektywnie reklamować przeróżne produkty czy usługi.

ekran led

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Telebim Sosnowiec CH Plejada jest postawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie na co dzień przejeżdża wiele pojazdów. Dodatkowo jest umiejscowiony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie mieszczą się luksusowe sklepy, a także supermarket Carrefour. Z tej przyczyny również jest każdego dnia ogromna rotacja ludzi, którzy przybywając do tego sklepu, mogą dojrzeć tą reklamę. Monitor jest zauważalny z parkingu sklepu, wobec tego zobaczą go zarówno kierowcy jak i konsumenci tego sklepu. Dzięki lampom LED reklama jest widoczna z dużej odległości, a również przez całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada ma energooszczędne diody, które oferuje długą wytrzymałość. Dzięki czemu marketing zamieszczony na telebimie nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych miejsc do spacerowania dla urlopowiczów i mieszkańców.

Czasem trudno jest znaleźć rzeczywiście użyteczne źródło (https://multibed.pl/zarzadzanie-mieszkaniami-na-wynajem/), zatem jeżeli zafrapował Cię niniejszy tekst, to bez obawy kliknij tutaj.

Wobec tego to ciekawe miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.

reklama w gdyni

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamę w tym punkcie dostrzeże każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, lecz też jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy też przedstawienia. Monitor z oświetleniem LED jest widoczny z wielkiej odległości, tuż przy krzyżówce głównych ulic w centrum Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to doskonałe wobec tego miejsce na reklamę – medas media. Światło LED nie jedynie jest energooszczędne, lecz także oferuje dużą trwałość. Reklama na telebimie w tym punkcie zdecydowanie przyciąga spojrzenie, zatem to doskonałe miejsce na reklamę towarów czy usług, a też każdych akcji czy też komunikatów.