Ekran z oświetleniem LED to fantastyczne miejsce na reklamę towarów czy usług

Reklama na telebimie z oświetleniem LED to nowoczesna, efektywna i dynamiczna reklama, jaka trafia do wielkiej liczby ludzi. Światło LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to też niedroga postać marketingu przedsiębiorstw, instytucji czy też akcji promocyjnych, kampanii czy też obywatelskich. A również jest możliwość efektywnie reklamować przeróżne produkty czy usługi.

ekran led

Autor: Medas-Media
Źródło: Medas-Media

Telebim Sosnowiec CH Plejada jest postawiony przy ruchliwej jezdni, gdzie na co dzień przejeżdża wiele pojazdów. Dodatkowo jest umiejscowiony przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie mieszczą się luksusowe sklepy, a także supermarket Carrefour. Z tej przyczyny również jest każdego dnia ogromna rotacja ludzi, którzy przybywając do tego sklepu, mogą dojrzeć tą reklamę. Monitor jest zauważalny z parkingu sklepu, wobec tego zobaczą go zarówno kierowcy jak i konsumenci tego sklepu. Dzięki lampom LED reklama jest widoczna z dużej odległości, a również przez całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada ma energooszczędne diody, które oferuje długą wytrzymałość. Dzięki czemu marketing (radio bez zaiks) zamieszczony na telebimie nie jest ogromnie drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ulubionych miejsc do spacerowania dla urlopowiczów i mieszkańców. Wobec tego to ciekawe miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.

reklama w gdyni

Autor: Maya-Anaïs Yataghène
Źródło: http://www.flickr.com

Reklamę w tym punkcie dostrzeże każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, lecz też jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy też przedstawienia. Monitor z oświetleniem LED jest widoczny z wielkiej odległości, tuż przy krzyżówce głównych ulic w centrum Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to doskonałe wobec tego miejsce na reklamę – medas media. Światło LED nie jedynie jest energooszczędne, lecz także oferuje dużą trwałość. Reklama (produkcja naklejek) na telebimie w tym punkcie zdecydowanie przyciąga spojrzenie, zatem to doskonałe miejsce na reklamę towarów czy usług, a też każdych akcji czy też komunikatów.