Gdzie zainkasujemy baterie do wózków widłowych?

Maszyny muszą działać bez przerwy
Od tego jak będą działać różne sprzęty w naszej firmie, będzie zależeć to, czy będziemy w stanie wywiązywać się ze wszystkich zleceń, które będą nam przedkładane. Dlatego warto zatroszczyć o to, by posiadać na stanie ciągle części zamienne, tak żebyśmy mogli je jak najprędzej zamontować oraz potem jedynie spojrzeć jak dana maszyna ożywa, żeby dalej wykonywać własne cele.

Jakie mamy koła do wózków widłowych?

wózek widłowy

Autor: Feed My Starving Children (FMSC)
Źródło: http://www.flickr.com

Wózkami widłowymi wozimy niejednokrotnie dość znaczne ciężary, a co się z tym wiąże, najwięcej do dźwigania będą miały ich koła.

Jeśli w zamieszczonym tu artykuły nie ma interesującej Cię informacji, to kliknij ten odsyłacz i zobacz sam podobny materiał.

Mogą się one ścierać podczas użytkowania na chropowatej powierzchni, mogą się wygiąć pod ciężarem, który przenosimy, a to wszystko może powodować, że w pewnym momencie dojdzie do ich zniszczenia. Dlatego powinno się wiedzieć, że koła do wózków widłowych wyszukamy w odpowiednich marketach, które zajmują się sprzedażą tego rodzaju materiałów, nie mniej wciąż powinniśmy przypilnować, by miały one odpowiedni rozmiar i aby okazały się być dobrane do odpowiedniego modelu wózka (zobacz:Baterie do wózków widłowych obowiązkowo warto co jakiś czas wymieniać

wózek na magazynie

Autor: Sven Gaedtke
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli pragniemy posiadać pewność, że nasz wózek będzie zawsze sprawny do roboty, to powinniśmy przypilnować, żeby pracownicy pamiętali, że baterie do wózków widłowych należy co jakiś okres podładować.

Zaczekaj chwilę! Zaintrygował Cię artykuł? Masz chęć na następne dodatkowe wątki (http://www.franklincovey.pl/szkolenia/uwazny-szef-buduj-zaangazowanie-w-kontaktach-11/)? To miłe. Wejdź w poniższy link i przeloguj się do strony z newsami na omawiany temat.

Nie mniej kiedy ich pracy starczy tylko na chwilę, to wtenczas powinniśmy się zastanowić, czy nie powinny okazać się zmienione na nowe.

Musimy zobaczyć co samodzielnie możemy zmienić
Musimy zobaczyć, które z części wózka jesteśmy w stanie samodzielnie zmienić oraz je mieć wciąż na stanie. Dzięki temu nie będzie dochodzić do niepotrzebnych przestojów i z każdą małą awarią nie będziemy zmuszeni jechać do warsztatu.