Jak odnieść sukces w internecie – skorzystaj z usług agencji interaktywnej Kombinet

Zdobycie dobrej pozycji na rynku, szczególnie wysoce konkurencyjnym, wymaga dużych inwestycji w marketing mix. Każdy dobry manager wie jak ważne są cztery jego elementy tj. produkt, cena, dystrybucja oraz promocja. Bardzo często przedsiębiorstwa zlecają innym podmiotom wykonanie odpowiednich usług na zasadzie outsourcingu. jest to rozwiązanie korzystne zarówno dla zleceniodawcy jak i zleceniobiorcy. Przykładowo dość często zdarza się, że małym firmom bardziej opłaca się zlecenie usług związanych z promocją – podmiotom zewnętrznym, niż zatrudnianie dodatkowych wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie popularną formą reklamy jest strona internetowa, będąca wizytówką danego przedsiębiorstwa. Taką właśnie kompleksową usługę obejmującą wszystkie części tworzenia serwisu internetowego – od rozpoznania potrzeb po umieszczenie gotowego serwisu w Internecie i opiekę nad nim oferuje firma Kombinet.

Kombinet działa z powodzeniem na rynku internetowym od wielu lat. Wachlarz oferowanych usług związanych z promocją w internecie jest szeroki. Misją firmy Kombinet jest projektowanie profesjonalnych serwisów internetowych – zarówno prostych wizytówek firmowych, jak i bardziej rozbudowanych portali i sklepów internetowych, a również administrowanie takimi systemami. Firma postawiła sobie jako cel dostarczanie klientom niezawodnych narzędzi do efektywnej promocji przedsięwzięć internetowych.

Aby odnieść sukces ważne jest jednostkowe podejście do każdego usługobiorcy. Taką właśnie postawę prezentuje firma Kombinet, oferując swoim klientom indywidualną ofertę jak najbardziej dopasowaną do ich obecnych i przyszłych wymagań. Wieloletnie doświadczenie osób tworzących zespół pozwala zaoferować szeroki wachlarz usług.Wybraną ofertę zaprezentowano poniżej.

Obecnie bardzo popularną formą promocji są prezentacje multimedialne. Aby efektywnie przedstawić swoją firmę, na przykład podczas wystaw, coraz więcej firm wybiera nowoczesną formę promocji, jaką są właśnie prezentacje multimedialne. Kombinet oferuje w tym obszarze tworzenie między innymi prospektów multimedialnych, katalogów produktów i innych form prezentacji skutecznie wspierających prezentację firmy.

Kolejna usługa oferowana przez firmę Kombinet to systemy identyfikacji wizualnej. Tożsamość graficzna firmy umożliwia budowanie pozytywnych relacji z otoczeniem. Kombinet w ramach systemu identyfikacji wizualnej oferuje między innymi: zasady tworzenia dokumentów firmowych, systemy komunikacji wewnątrz i na zewnątrz budynków, naklejki adresowe.

Na pewno zafascynują Cię opisywane informacje, zatem przeanalizuj szczegółowo pełny opis, który zawiera dużo wartych zapamiętania faktów, to zbliżona tematyka jak w tym artykule.

Graficy i specjaliści marketingu z firmy Kombinet przygotowują też: mailingi, reklamy prasowe, foldery. Tak zaprojektowane systemy identyfikacji wizualnej przekazują ważne treści oraz zapewniają rozpoznawalność marki.

Dobre miejsce na stronę gwarantuje profesjonalny hosting. Ta usługa oferowana jest również przez firmę Kombinet, w dwóch pakietach K-150 i K-300. Pierwszy z nich to rozwiązanie dobre dla małych firm i osób prywatnych, drugi – dla profesjonalistów. Oczywiście wszystko zostaje dostosowane do wymagań klienta, ponieważ firma Kombinet dba o to, aby oferta spełniała wszystkie potrzeby klienta. Oprócz tego oferowane są usługi dodatkowe, w zależności od pakietu, takie jak na przykład: konto hostingowe, transfer, dostęp FTP, pełne statystyki, nielimitowane bazy danych My SQL, aliasy, przekierowania. Ale tu nie kończy się oferta. Dla osób preferujących bardziej tradycyjne formy szkolenia oferowane są krótkie szkolenia z zakresu obsługi serwisu, na przykład poprzez multimedialną płytę z instrukcją.

Promocja w sieci jest aktualnie oczywista dla większości firm. Dobrze przygotowana strona internetowa przynosić może nie tylko zyski pieniężne ale również wizerunkowe. Zwiększa to lojalność firmy w oczach klienta. Widać zatem, że rozsądna inwestycja w odpowiednie elementy marketing mix to inwestycja w przyszłość. Dlaczego więc nie powierzyć jej doświadczonej firmie jaką jest niewątpliwie Kombinet.