Jak promować stronę swojej spółki w Internecie?

Osoby, które mają swą spółkę często chcą promować ją na wielu płaszczyznach. Zaczynając od zwykłego szyldu przed przedstawicielstwem czy wizytówki do reklamy zamieszczanej w gazetach lub w serwisach wirtualnych.

Dla większości spółek taka postać promocji może być znakomitym uzupełnieniem tak zwanego marketingu szeptanego.
Google Moja firma to usługa znanej na całym świecie korporacji mającej swoją główną centralę w amerykańskim miasteczku o nazwie Mountain View. Powszechnie znanym faktem jest to, że ta firma (zobacz również monitoring firmy) ma w swojej ofercie bardzo dużo usług, z jakich część jest skierowana do osób odpowiedzialnych bezpośrednio za reklamę działalności gospodarczej w Sieci. Google Moja Firma to zupełnie bezpłatna usługa, jaka jest nowszą wersją świadczenia Miejsca Google dla Spółek (więcej pomocy).

Czy prezentowany materiał Cię zainteresował? W takim wypadku sprawdź odmienny polecany serwis gospodarka odpadami wrocław, który także posiada absorbujące informacje.

Google Moja Firma mogłaby też stanowić znakomite uzupełnienie posiadanej strony firmowej. Wiadomości, jakie zamieści się na w serwisie Google Moja Firma mogą być potem wyświetlane na szczeblu różnych innych portali wliczających się do tej kalifornijskiej spółki, przykładowo samej przeszukiwarce albo w Google Maps.

portret - komputery

Autor: włodi
Źródło: http://www.flickr.com
Google Maps to bardzo rozbudowany sposób na np. zaprezentowanie nie tylko trasy do każdego zakątka, lecz również przykładowo do prezentacji w postaci graficznej okolicy, w której szukane przez nas miejsce się znajduje. Sama wizytówka Google Maps to niezwykle pomocna dla różnych szukających informacji o danej spółce osób. Taka wizytówka Google Maps jest wyświetlana na szczeblu wyników poszukiwania takiego słowa głównego i zawiera podstawowe informacje o korporacji. Podawane są one poprzez właściciela w usłudze Google Moja Firma -> jak stworzyć wizytówkę Google Maps.

Np.: jeśli posiadamy aktywność i podamy jej miejsce lokacji w Google Moja Firma, to osoba, jaka szuka siedziby naszej firmy po wpisaniu jej miana w wynikach poszukiwania ujrzy naszą stronę Google Maps, czyli przykładowo udostępnione uprzednio poprzez firmy wiadomości takie jak przykładowo zdjęcie i dane kontaktowe.