Jakie są miejsca na konferencję w krakowie i jakie atrakcje oferują?

http://www.mojekonferencje.pl/sale-konferencyjne-krakow/ Potrzebujesz miejsca na konferencję? Nie możesz znaleźć właściwego miejsca? Zdaj się na kompetentne centra udostępniające lokalizację na tego typu eventy. Wybór jest bogaty, więc jest w czym wybierać!W dziedzinie konferencje kraków nie brak jest wysokiej jakości lokalizacji. Nie brakuje więc nowoczesnych hoteli znajdujących się w wygodnej okolicy, bo w samym centrum Krakowa, nieopodal podnóża Zamku Królewskiego na Wawelu. Taki hotel przez wzgląd swoje dogodne położenie ma niemal z każdego miejsca nadzwyczajny widok zarówno na Wawel i Stare Miasto. Dużo hoteli przygotowujących konferencje kraków to połączenie tradycji z nowoczesnością. Hotele posiadają kilkadziesiąt pokoi, restauracje i sale konferencyjne .

Szkolenia i konferencje

Autor: Eastern Tallgrass Prairie and Big Rivers Landscape
Źródło: http://www.flickr.com

Innymi przykładowymi uznanymi miejscami są hotele, które są oryginalnie zaprojektowanymi obiektami, zlokalizowanymi w Śródmieściu nad Wisłą, w pobliżu dzielnicy żydowskiej Kazimierz i w bliskiej odległości od Starego Miasta. Niejeden taki hotel ma centrum konferencyjne o łącznej powierzchni 1550 m2 – Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o konferencjach w Krakowie. Na taką objętość składają się: sala konferencyjna 450m2 dla 500 osób w układzie teatralnym (którą dzielić można na sześć autonomicznych sal konferencyjnych połączonych z kolei w kilkanaście kombinacji o powierzchni od 42 do 215m2, mieszczących nawet od 45 do 220 osób w układzie teatralnym), taras z objętością wystawienniczą do kilkudziesięciu stoisk albo bankietowa z parkietem i barem dla kilkuset osób, foyer z rejestracją uczestników oraz restauracja dla kilkuset osób. Wiele hoteli posiada ponadto salę konferencyjną dla kilkuset osób w układzie teatralnym (którą to dzielić można na dwie niezależne sale). Najbardziej uznane hotele mają również Business Room dla spotkań do kilkudziesięciu ludzi przy wspólnym stole. Dzięki powyższym rozwiązaniom ośrodki konferencyjne sprawdzają się jako sale plenarne na konferencje, powierzchnia wystawiennicza z zabudowaniami dla kilkuset stoisk, lub powierzchnia bankietowa z lokalizacją do tańca. Najbardziej uznane hotele dysponują miejscami parkingowymi w garażu dla kilkudziesięciu aut i autokarów. Najnowocześniejsze hotele to miejsca w pełni klimatyzowane, zaopatrzone w dostęp do internetu WiFi i LAN. Dodatkowo w hotelowym lobby do wykorzystania przez użytkowników pozostaje kącik internetowy, bankomat, sklep z pamiątkami i prasą, a także sklepik ze słodyczami. Wskazać można na trzy rodzaje pokoi: Standard, Business Class i Suite, które stanowią bazę noclegową kilkuset pokoi dla łącznej liczby nawet do 500 ludzi. Dodatkowe ciekawostki w hotelach to basen z jacuzzi, sauną suchą i parową, SPA&Wellness, a także salon fryzjerski i gabinety medyczne. Są to argumenty do kreowania profesjonalnych scenariuszy spotkań z ciekawą propozycją towarzyszącą.

Ponadto w ramach konferencje kraków hotele oferują też podziwianie miasta i okolic np. w turach, z indywidualnym przewodnikiem (np. pieszo, w elektronicznych pojazdach – melex, Cafe-Tramwajem, Wow busem). Posiadają też własną bazę busów i mini-busów. A więc hotele troszczą się nie tylko o kompetentne przyjęcie gości w hotelu, ale również o logistykę i realizację wygodnego i bezpiecznego transportu.