Jakiego rodzaju systemy wystawiennicze kupić?

Możliwości w obszarze eksponowania propozycji wystawcy w znacznym stopniu zależą od układu konfiguracyjnego stoiska. Istnieje kilka podstawowych form usytuowania ekspozycji. Każda z nich ma swoje zalety jak też minusy, co znajduje odbicie w zróżnicowanych cenach wynajmu powierzchni proponowanej przez organizatorów giełd. Najdroższe są lokalizacje znajdujące się na parterze, usytuowane w układzie wyspowym lub półwyspowym.

systemy wystawiennicze

Autor: Vancouver Film School
Źródło: http://www.flickr.com

Stoisko szeregowe jest najczęściej występującą konfiguracją na krajowych imprezach wystawienniczych. Charakteryzuje je ograniczona możliwość przedstawiania oferty ze względu na to, iż kontakt z uczestnikami targów może występować wyłącznie poprzez jedną ze ścian stoiska. Stwarza to ryzyko powstania dużego tłoku w obrębie prezentacji, co może zrazić zwiedzających do zaznajomienia się ofertą wystawcy.https://www.kancelaria-cpr.pl/ dobry adwokat alimenty warszawaPlusami takiego kształtu przestrzennego będą: mała cena najmu a także prostota dokonania rezerwacji. Koleją formą lokalizacji stoiska będzie usytuowanie narożne, charakteryzujące się tym, że dwie sąsiadujące z sobą ścianki ścianki tekstylne są otwarte dla publiczności. Taka konfiguracja, w porównaniu ze stoiskiem szeregowym, kreuje o wiele bogatsze opcje aranżacyjne oraz z większą siłą ciągnie uczestników targu. Wielu ludzi zajmujących się marketingiem wystawienniczym uważa takie rozwiązanie za najbardziej optymalne ze względu na to, że wystawca pozyskuje całkiem dobre warunki ekspozycyjne przy przeciętnych kosztach. Często pojawiającym się utrudnieniem przy dokonywaniu przedsprzedaży tego typu miejsc jest ich ograniczona dostępność w hali targowej. Ostatnia możność usytuowania ekspozycji to wybór stoiska czołowego (nazywanego również „półwyspem”). Odsłonięcie trzech jego brzegów stwarza bardzo dobre okoliczności do pokazywania eksponatów, aczkolwiek zachodzą obniżone możliwość eksponowania materiałów informacyjnych (na przykład w postaci plansz).

Najem miejsca pod stoisko czołowe jest dosyć kosztowne, jednak mimo to, występuje ogromne zapotrzebowania na takową pozycję prezentacji. Najbardziej odsłoniętą odmianą wystawienniczą jest stoisko wyspowe (nazywane również „wyspą” bądź stoiskiem blokowym), gdzie prezentacja z każdej strony otoczona jest ciągiem komunikacyjnym. Podobne usytuowanie stwarza najszersze możliwości przedstawienia oferty przedsiębiorstwa. Żeby zarezerwować jedno z wybranych stoisk należy wbić w wyszukiwarkę hasło: systemy wystawiennicze Wrocław.