Kalendarze firmowe książkowe to doskonały wybór, by efektywnie organizować czas

W chwili obecnej kalendarz to coś więcej niż organizer. W dobie elektroniki, przede wszystkim coraz bardziej rozbudowanych telefonów, te cechy stają się drugoplanowe. Kalendarz staje się coraz bardziej następnym gadżetem – czy to do portfela, czy położenia na biurku, czy do powieszenia na ścianie.

Wybór kalendarzy trójdzielnych
Kalendarz staje się czymś eleganckim lub z przyjemnością patrzeć na niego – zawieszonego na ścianie. Kalendarz obecnie prócz funkcji użytkowej powinien charakteryzować się przede wszystkim niebanalną grafiką, eleganckim wykończeniem oraz spersonifikowanym dopasowaniem do konkretnej osoby czy firmy.

kalendarz kartkowy

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu

Kalendarze firmowe nie tylko podnoszą prestiż firmy, ale łączy też funkcje reklamowo-informacyjne oraz użytkowe. Kalendarze firmowe zadedykowane są dla urzędów, firm, biur, kancelarii, a także klientów indywidualnych. Szeroki wybór modeli, formatów oraz układu graficznego kalendarza umożliwia wybranie kalendarza najlepszego do konkretnych wymagań. Zależnie od potrzeb można zamówić kalendarz w układzie dziennym, z całą stroną przeznaczoną na notatki albo kalendarz w układzie tygodniowym, z mniejszymi polami na zapiski, lecz uwidocznionym całym planem tygodnia.Kalendarze książkowe maja rozkład godzin dla każdego dnia, fazy Księżyca, wschody oraz zachody słoneczne, jak również bieżąca numeracja dni i tygodni roku.
Wybierz kalendarz książkowy!
Część informacyjna posiada wiele użytecznych informacji wraz z mapami. Firma dysponuje tez asortymentem rozmaitych typów kalendarzy od niewielkich kalendarzyków listkowych, przypominających kartę kredytową, aż po kalendarze trójdzielne, które świetnie prezentują się na ścianie gabinetu, czy wielkoformatowe kalendarze planszowe.W ofercie znajdują się również kalendarze książkowe w różnych formatach jak i oprawach.

kalendarz książkowy

Autor: Bisnotcher
Źródło: http://www.flickr.com
Firma oferuje kalendarze firmowe – książkowe.

Zaintrygowały Cię dodatkowe info podane w tym poście? Szalenie miło więc będzie nam dzielić się z Tobą nowymi notkami. Oczekujemy na recenzję!

Kalendarze książkowe należą do jednych z najpopularniejszych ich typów. Kalendarze książkowe są niezwykle praktycznymi i ułatwiającymi prace terminarzami, które znakomicie nadają się do notowania terminów umówionych spotkań lub innych zdarzeń. W wielu przypadkach kalendarze książkowe używane są tez do tworzenia raportów. Zespół sklepu doradzi we właściwym wyborze kalendarza książkowego.Firma oferuje indywidualne rozwiązania wnętrza oraz okładki. Firma dba o schludne wykonanie jak i najwyższej jakości tworzywa. Przy wyborze oraz wycenie kalendarza książkowego branych jest pod uwagę liczne parametry takie jak: rodzaj oprawy, rodzaj papieru, tłoczenia, złocenia, wybór obszycia, kolor i typ tasiemki. Na tej stronie