Kołobrzeg – niewątpliwie miasto, które trzeba odwiedzić

To z całą pewnością jeden z największych oraz najbardziej rozpoznawalnych uzdrowisk w naszym kraju. Słynie z wyjątkowych pejzaży, nader ciekawej historii, długiego mola, rozlicznych festynów, źródeł wód mineralnych, złóż borowinowych a także solanek.

Każdego roku przybywają tu setki tysięcy turystów niemal ze wszystkich zakątków świata, by choć na chwilę uciec od natłoku codziennych obowiązków i przy okazji „podreperować” podniszczone zdrowie.

noclegi w Tatrach

Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com
Bogaty wybór elementów pozwala doskonale dopasować osłonę do każdej instalacji

Autor: Armacell
Źródło: Armacell
Kołobrzeg Pensjonaty w miejscowości nierzadko przeżywają prawdziwe oblężenie, szczególnie w porze lata .

Ten tekst jest niesamowicie pasjonujący, jednak bez ociągania zobacz także ten opublikowany tu w innym miejscu wpis – on również jest warty uwagi.

Najczęściej przyjeżdżają tu osoby zmagające się z różnego rodzaju chorobami. Kurort może pochwalić się bowiem bogatą „siecią” sanatoriów i ośrodków rehabilitacyjno-wypoczynkowych. Ponadto, SPAcery po molo stanowią „źródło” nie tylko niezapomnianych wrażeń, ale również jodu, który świetnie wpływa na pracę układu endokrynnego, głównie natomiast tarczycy. Polska stolica SPA o czym nie wolno zapomnieć to „kopalnia” zabytków. Latarnia Morska, centrum Atrakcji Wojskowych, okręt straży granicznej, Muzeum 6D, bindaż, taras widokowy – wymieniać można bez ustanku.

A jeśli interesują Cię, apartamenty do wynajęcia nad morzem (tutaj o apartamentach do wynajęcia nad morzem) Kołobrzeg ma mnóstwo do zaproponowania. Tak jak Gdańsk, Gdynia, Sopot, Łeba, Ustronie Morskie bądź Świnoujście. W sieci roi się atrakcyjnych ogłoszeń.