Kroki rozliczania podatku dochodowego drogą internetową

Jeśli trafili Państwo na naszą stronę internetową, to znaczy, że jesteście już zmordowani manualnym wypełnianiem zeznania podatkowego, a wyczekiwanie w długaśnych kolejkach na poczcie lub w urzędzie skarbowym to nie dla Was.

Faktoring

Autor: David Goehring
Źródło: http://www.flickr.com

Czas to aktualnie towar nadzwyczaj deficytowy i w wielu przypadkach nie można pozwalać sobie na jego tracenie. Jeśli więc jest szansa jego zaoszczędzenia, to należy obowiązkowo z niej skorzystać. Użycie przyszykowanego przez nas narzędzia do rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych przez Internet, z pewnością zaoszczędzi Państwu czas i podenerwowanie powiązane z oczekiwaniem w kolejkach – Czy sprawdzaliśmy już program PIT?.

Rozliczenie PIT krok po kroku to zadanie nadzwyczaj łatwe, które potrwa zaledwie parę chwil. Zachęcamy, więc do poświęcenia kilku minut i przekonania się jak błyskawicznie i sprawnie może przebiec e-rozliczenie.

Czujesz, że nasz post był zajmujący, ale musisz mieć więcej wątków. Nie wahaj się – wejdź w podany link i idź do źródła (https://forsel.pl/).

Na początek trzeba wybrać rodzaj oświadczenia i przyszykować dokumenty, które będą potrzebne do jej wypełniania. W razie wątpliwości program udzieli Państwu w tym zakresie stosownych wskazówek (tj. czy wybrać podatek dochodowy od osób fizycznych trzydzieści sześć, PIT 37 czy inne). Do formularza zeznania podatkowego wpisuje się następnie swoje dane osobowe oraz informacje o źródłach i wysokości pozyskanego dochodu – .

Po prawidłowym uzupełnieniu tych pól można przystąpić do wyboru przysługujących zniżek podatkowych. Nasz program daje też szansę przekazania jednego procenta podatku na wspomożenie działalności wskazanej fundacji. Wszystkie pomyłki pojawiające się w formularzu program weryfikuje non stop.

Gotowy formularz można następnie złożyć elektronicznie przy wykorzystaniu strony online albo też wydrukować go i dokonać rozliczenia w typowy sposób.

Sprawdź: