Kursy j.polskiego dla osób zza granicy w stolicy

Szkoła językowa koncentruje się wyłącznie na nauczaniu języka polskiego jako obcego. Szkoła skupiając się tylko na jednym języku, może zagwarantować studentom – najwyższą jakość nauczania, stworzenie grup o zróżnicowanych poziomach nauczania oraz zatrudnienie najlepszej kadry. Placówka wierzy, że można nauczyć się języka polskiego szybko, lecz wymaga to stosownego podejścia. Skuteczna metoda jest tym bardziej ważna, im bardziej złożona jest gramatyka danego języka, a j. polski może pochwalić się wieloma niuansami gramatycznymi, które w innych językach wcale nie występują.

nauka języków obcych

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
Tworząc program, rozwijając i doskonaląc metodę nauczania k.polskiego kadra szkoły osiąga cel, czyli umożliwienie studentom skuteczne przyswajanie języka polskiego. W nauczaniu języka polskiego najważniejszy jest aspekt użytkowy. Szkoła stawia na to, aby poznane słownictwo i struktury gramatyczne były funkcjonalne, a studenci na lekcjach mieli wiele okazji do swobodnej konwersacji. Wszystkie lekcje, także te na poziomie początkującym odbywają się wyłącznie w j.polskim. Metoda ta daje skuteczne rezultaty zaskakująco szybko – co wzmacnia motywację studentów.

Szkoła tworzy grupy internacjonalnych i często język polski jest jedynym wspólnym językiem dla wszystkich kursantów. Niewielkie grupy – do max. 8 osób sprawiają, że kadra koncentruje się na potrzebach każdego kursanta. Placówka zatrudnia tylko doświadczonych i twórczych nauczycieli, dla których uczenie języka polskiego jest pasją. Placówka Tworzy własne programy nauczania, kontroluje – prowadzi ankiety, obserwacje, testy monitorujące postęp w nauce polskiego. Kreatywne programy nauczania, przystosowane są do poziomu i wieku studentów, dla każdego, kto się zapisuje na kursy dla obcokrajowców Warszawa (profesjonalne kursy języka polskiego).

Dla placówki Najważniejsze są potrzeby każdego klienta, jego oczekiwania i plany związane z językiem.

Czy masz wrażenie, że zredagowany przez nas wpis jest nietuzinkowy? Jeśli tak, to ponadto zgłąb również zamieszczony poniżej podobny artykuł.

Kadra Kieruje się także europejskimi normami nauczania, opracowując programy w ramach ogólnie przyjętych poziomów uczenia polskiego jako obcego. Placówka Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnym stopniu intensywności: kursy semestralne, intensywne dwu lub trzy tygodniowe a także lekcje indywidualne i kursy języka biznesowego. Szkoła stwarza przyjazną, rodzinną atmosferę. Nauczyciele przygotowują lekcje w plenerze, zajęcia konwersacyjne w klubokawiarniach. Nauczyciele wraz ze studentami – oglądają polskie filmy, obchodzą Wigilię i Wielkanoc, wróżą w wieczory andrzejkowe i lepią pierogi…