Metody na spożytkowanie miejsc w halach

W wielu firmach oraz halach niezwykle ważna okazuje się kwestia spożytkowania miejsca, którego z reguły nie ma w większości hal kategorii towarowej. W związku z tym wiele grup i przedsiębiorstw stawia na nowoczesne metody, mające na celu pomoc w odnalezieniu jak największej ilości wolnego miejsca.
Wspomnianym udogodnieniem są antresole magazynowe – wykonane z cienkościennych, ocynkowanych blach, dzięki którym są bardzo trwałe i zarazem zapewniają wysoką jakość.

zniszczone dokumenty

Autor: Clarence Risher
Źródło: http://www.flickr.com
wygrodzenia siatkowe

Autor: Maegan Tintari
Źródło: http://www.flickr.com
Antresole to bardzo wytrzymała kondygnacja pozwalająca na wykorzystanie jak najwięcej miejsca. Są tworzone według wszelkich norm polskich i europejskich – posiadają m.in. podłogę, schody, słupy oraz barierki zabezpieczające, za pomocą których konstrukcja jest w pełni bezpieczna. Antresole magazynowe (nożycowe przenośniki) można także w odpowiedni sposób rozbudować. Ciekawym ułatwieniem są też przenośniki nożycowe, które służą do transportowania ładunków o większych gabarytach. W razie potrzeby istnieje również możliwość zmiany ich długości.

Jeśli interesuje Cię omawiany wpis, to bez ociągania kliknij tutaj i przeczytaj ponadto inny równie zajmujący news pistolet do myjki ciśnieniowej.

Przenośniki najczęściej są wyposażone też w dodatkowe uchwyty, które przytrzymują towar. Z ich pomocą, można bez większych problemów zarówno załadować, jak i rozładować towar, a także lepiej zagospodarować przestrzeń w trakcie transportu.

koń

Autor: Timur Schmidt
Źródło: http://www.flickr.com
Świetnie też swoją rolą spełnią popularne wygrodzenia siatkowe, (wygrodzenia siatkowe) za pomocą których w magazynach oraz halach można odgrodzić pewne obszary od siebie, a także bezpiecznie zorganizować pracę w swoistych grupach.

Ich najważniejszą rolą jest przede wszystkim zabezpieczenie regałów i odgrodzenia stref niebezpiecznych. Wygrodzenia siatkowe wspaniale ochraniają też teren przed osobami nieupoważnionymi do przebywania na danym obszarze.