Odzież służbowa bywa wyznacznikiem renomy, więc w bankach oraz zajazdach pracują właściwie ubrani podwładni

Schludny wygląd i uśmiechnięta twarz niejednokrotnie decydują o pozytywnym przebiegu rekrutacji, na przykład na stanowisko pracownika biurowego. Pomimo tego że w ogłoszeniach według przepisów nie wolno stosować takich określeń jak miła aparycja lub wiek do 40 lat, to są używane nagminnie. Zresztą ten fakt nie zaskakuje, gdyż pracownik, który ma kontakt z nabywcą staje się pierwszym oraz równocześnie najistotniejszym przedstawicielem danej firmy.

W wybranych profesjach elegancki ubiór bywa wyznacznikiem profesjonalizmu i ma budzić zaufanie do konkretnej placówki. Weźmy więc pod uwagę chociażby kobiety zatrudnione w bankach, które nawet podczas upałów muszą przychodzić do pracy w pończochach, a na ich nogach obligatoryjnie muszą się znaleźć buty zupełnie zakrywające palce oraz pięty. Najlepszym ubraniem dla kasjerki będzie dwuczęściowy kostium w stonowanych odcieniach i materiałowa biała lub jasnobeżowa bluzka. Z kolei faceci zasiądą za biurkiem w eleganckich garniturach i wzorowo wyprasowanych koszulach.

Odzież dla hoteli ( duży wybór ubrań na ) diametralnie różni się od strojów, które wkładamy na co dzień. Recepcjonistki wkładają koszule z wyszytym na przodzie logo, a także z dobrze widoczną nazwą zajazdu.

Na niniejszej stronie jest sporo rzeczowych wiadomości, ale prędko zobacz także dodatkowe szczegółowe informacje wynajem podnośników Jelenia Góra. One również są bez wątpienia warte uwagi.

Do zestawu dołączone są też spódnice lub spodnie w prostych fasonach. Z kolei panowie zatrudnieni na recepcji również muszą prezentować się jak z żurnala i nosić ubranie szyte na miarę. Dowolność w wyborze garderoby w żadnym wypadku nie obowiązuje w profesji barmanki, a nawet pokojówki.

eleganckie kobiety

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Tak odzież dla hoteli, jaki i dla sekretarek pracujących w policealnych szkołach lub pracownic restauracji powinna być wykonana z dobrych jakościowo tkanin. Pracownicy muszą mieć co najmniej dwa zestawy ubrań, które ponadto mają odznaczać się sporą niepodatnością na zagniecenia – chyba nic tak nie osłabia profesjonalizmu recepcjonisty jak pogniecione spodnie.

O ile na jakości oszczędzić nie wypada, to na hurtowym zamówieniu już tak. Jeśli hotel ma swoje budynki w Wrocławiu, Szczecinie, Mrągowie czy innym niewymienionym tutaj mieście, to jest w stanie za jednym zamachem, a nawet jednym kliknięciem myszki, zamówić piękne ubrania dla pracowników recpolary – kliknij tu| -oraz kelnerów zatrudnionych we wszystkich placówkach (nowa kolekcja : ). A każdy w końcu doskonale wie, że na spore obniżki można liczyć jedynie wtedy, gdy kupuje się produkty w większych ilościach.

Sprawdź też: