Oryginalne dania na imprezy firmowe – sprawdzone porady.

Kiedy szykujemy duże imprezy okolicznościowe we własnych czterech kątach planujemy, czym przyjąć naszych gości i co zaserwować do jedzenia i picia. Kiedy planujemy imprezę integracyjną dla całego teamu w miejscu pracy, mamy szersze pole manewru i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować niepowtarzalny catering. Jak się za to zabrać?

Impreza okolicznościowa

Autor: FotoPlus Collective
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli myślimy o jakiejś dużej imprezie okolicznościowej, jak przyjęcie weselne czy komunia święta, często poza oprawą samej imprezki, myślimy także o pysznych daniach i napojach. Zwykle podaje się raczej standardowe menu, aby wpasować się w gusta naszych gości. Ale gdy przygotowujemy tematyczną imprezę, hucznego sylwestra lub imprezę integracyjną, menu może być znacznie bardziej ciekawe niż to jakie przygotowujemy na imprezy okolicznościowe – kliknij tu, Wrocław ma ogromny wybór knajpek czy barów typu bistro, jakie również oferują przygotowanie i dowóz cateringu we wskazane przez nas miejsce.

Jeżeli masz ochotę uzyskać zbliżone dane na omawiany temat to odkryj więcej tu, ponieważ odnajdziesz tu jedynie ciekawe informacje na omawiany temat.

Najlepiej jest zwrócić się do kilku knajpek z prośbą o ofertę menu na party, żeby mieć przegląd pomysłów. Podajmy orientacyjną liczbę nakryć, jakieś szczególne preferencje i orientacyjny czas trwania zabawy. Warto również podać możliwości finansowe nakrycia za 1 osobę, w jakich chcemy się zmieścić oraz zaznaczyć informację, czy napoje wyskokowe też mają być w wycenie kolacji (pełna oferta do przejrzenia w tej witrynie). Jeśli skierujemy zapytanie do kilku restauracji, zdobędziemy kilka ofert do porównania a równocześnie sprawdzimy najnowsze trendy.

Bankiet firmowy

Autor: Tech Cocktail
Źródło: http://www.flickr.com
Przy uzgadnianiu menu warto dopytać także, jak obfite są porcje oraz jak będą podane. Podczas większych imprez sprawdzą się potrawy z menu kuchni śródziemnomorskiej, ponieważ zawierają dużo jarzyn, są lekkie, sporo rzeczy można po prostu wziąć do ręki i zjeść, a poza tym liczą sobie wielu fanów głównie wśród dbających o linię kobiet.

Ale jeżeli robimy imprezę tematyczną, przykładowo – w stylu hawajskim, postawmy na menu w takim stylu.

Nowa strona, która zawiera newsy na poniższy temat da Ci szansę, by pogłębić wiedzę. To istotne, zatem kliknij tutaj i wyczytaj sporo wątków.

Pyszne dania to na pewno coś, co charakteryzuje imprezy okolicznościowe w OKWineBar. Miasto Wrocław nie zostawi nas na lodzie jeżeli chodzi o godne polecenia firmy cateringowe albo bistra, jakie taki wyszukany catering nam zagwarantują.