Projektowanie wizytówek. Sprawdzone szablony!

Wizytówka służy do dostarczenia i zachowania danych adresowych i znacząco upraszcza kontakty międzyludzkie. Jest potrzebnym elementem w pracy i życiu towarzyskim.
Wizytówka powinna wymieniać imię i nazwisko, poniżej zajmowane funkcje, w dolnych narożnikach wizytówki nazwę i adres miejsca firmy, również numery telefonów i adres e-mail.

Logo

wizytówka

Autor: Geoffrey Franklin
Źródło: http://www.flickr.com

firmy umieszcza się albo w centrum wizytówki, nad imieniem i nazwiskiem, albo przy danych adresowych. Powinna być drukowana jednostronnie, na twardym kartoniku, najlepiej białym. Część zadrukowana wizytówki może posiadać fakturę gładką, albo chropowatą, ozdobną, jednakże nie zwracającą nadmiernie uwagi. Część spodnia powinna być pusta, bowiem wykorzystuje się ją do przypuszczalnej korespondencji, albo napisania wiadomości przekazanych dla ludzi wymieniających wizytówki.
Bilety wizytowe są reklamą i wizytówką firmy, dlatego niezwykle istotne jest jaki mają wygląd.

Jeżeli szukasz interesujących informacji na prezentowany temat, to pomoże Ci ta polecana strona (http://www.paudio.pl/pl/produkty/zasilacze-ppoz/), na której odnajdziesz wiadomości, które Cię zaciekawią.

Szablony wizytówek bardzo łatwo można dostosować do własnych wymogów np. sprawdź szablony wizytówek. Odpowiednio zaprojektowana wizytówka powinna być przede wszystkim przejrzysta, porządnie stworzona, estetyczna. Nie jest w dobrym stylu również dawanie własnych wizytówek wszędzie, ani wręczenia jednej osobie kilku wizytówek. Najbardziej odpowiednia wizytówka to taka, która zezwala określić kogo przedstawia i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zebraniach służbowych wizytówki wymienia się przeważnie na początku spotkania, przy towarzyskich na zakończenie spotkania

wizytówki

Autor: César Santiago Molina
Źródło: http://www.flickr.com

.

Konkretnym motywowaniem tej reguły jest fakt, że przy spotkaniu służbowym najlepiej na samym początku ustalić tytuły i hierarchię osób, które się spotykają, co uprości porozumiewanie się i proces zebrania. Przy tworzeniu właściwej wizytówki należy nie tylko zwrócić uwagę na wielkość wizytówki, rozlokowanie graficznych fragmentów, azali dobór czcionki, istotnym składnikiem przy projektowaniu jest kolor. Obecnie wizytówka dj jest nieodłączną częścią marketingu, toteż właściwe zestawienie odcieni jest w stanie uczynić z wizytówki interesujący a również niezapomniany produkt, co jest najlepsze z marketingowego punktu widzenia. Sprawdź: szablon wizytówki dla DJ.