Przywitaj telefonujących klientów właściwym przemówieniem, skorzystaj z profesjonalnego nagrania

Telefon niezmiennie jest najistotniejszym i najczęściej wykorzystywanym narzędziem, jeżeli chodzi o kontakt pomiędzy klientami a poszczególnymi firmami. W szerokiej grupie dużych zakładów klienci zostają połączeni z centralą, która później przekierowuje ich do odpowiednich komórek lub udziela niezbędnych informacji. Powitanie stosowane w centrali telefonicznej okazuje się naprawdę kluczową sprawą, gdyż wystawia świadectwo określonej firmie.

Czemu to aż tak ważne?

Coraz więcej firm pragnie zastosować w swych centralach zapowiedzi telefoniczne. Stanowią one wielką wygodę dla dzwoniących klientów, ponieważ pozwalają zyskać przydatne informacje i łączyć się z określonym biurem lub osobą. Z zapowiedzi telefonicznych uzyskać można istotne informacje, jak chociażby godziny urzędowania firmy czy numery wewnętrzne dla wybranych działów. W przypadku kiedy firma trudni się różnymi dziedzinami działalności, a zapowiedzi telefoniczne pomagają odpowiednio kierować połączeniem, by skontaktować się z najlepszą komórką i przedstawić swoją sprawę. Zastosowanie zapowiedzi telefonicznej staje się istotne również ze względu na prestiż i wizerunek firmy – taka obsługa przedstawia się elegancko i wyjątkowo profesjonalnie.

Jak to zrobić?

W

Studio nagrań

Autor: euranet_plus
Źródło: http://www.flickr.com

sytuacji, kiedy chce się zdobyć komunikat dla swojej centrali telefonicznej, należy skontaktować się z firmą, która trudni się przygotowywaniem takich nagrań i złożyć właściwe dyspozycje. W nagrywanym komunikacie należy zawrzeć wszystkie ważne informacje, jakie pragnie się przekazać klientom.

Masz trochę wolnego czasu i masz ochotę pogłębić wiedzę z powyższego tematu? W takim razie najedź na łącze do www (http://goldkram.eu/about_o_nas.htm) i tam delektuj się szczegółowymi wiadomościami.

Można decydować się także na opcję komunikatu z utworem muzycznym. To idealna alternatywa, jeśli klienci muszą czekać na połączenie.

Pomocny okaże się bank głosów

W przypadku nagrania dla centrali istotny okazuje się dobór odpowiedniego głosu, który okaże się wyrazisty i przyjemny dla ucha. Na szczęście bank głosów udostępnia nagrania licznych lektorów, co pozwala klientom dowolnie kreować swe nagrania. Można zdecydować się na głos pani albo mężczyzny, na kojący podkład muzyczny albo bardziej energiczną nutę. Wszystko leży w kwestii klienta, można więc dostosować nagranie dla swej centrali do profilu działalności przedsiębiorstwa lub wybranych działów. To wyjątkowo komfortowa alternatywa, która pozwoli podnieść prestiż, jak również jakość obsługi telefonicznej w przedsiębiorstwie.