Ramiączka zrzuć, czyli w poszukiwaniu adekwatnego upominku, bo w życiu każdego faceta przychodzi taki dzień, że musi kupić swojej dziewczynie biustonosz.

Okazji do obsypywania upominkami jest mnóstwo. Podczas gdy wasze sympatie nie mają już gdzie gromadzić biżuterii a batoniki sprawiają że tyją. Musimy podumać nad niepowtarzalnym gwiazdkowym prezentem. Biustonosze mogą być ciekawym prezentem dla naszej ukochanej przyjaciółki.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Zakupienie kobiecej bielizny to nie jest takie łatwe zadanie.

Jeżeli chcesz poznać coś rzeczywiście niecodziennego? Nie ma najmniejszego kłopotu – spójrz na to a zadowolenie będzie gwarantowane.

Poza problemem wpasowania się w fason, jest dodatkowo sprawa wielkości, wykroju, ładunku informacji, jaki przyniesie ze sobą taki podarunek. Patrząc na stronę praktyczną , należy się zastanowić nad nabyciem biustonosza o kroju strapless .

Po Świętach Bożego Narodzenia czas na zabawę sylwestrową . Nic tak nie poprawia samopoczucia jak piękna suknia wieczorowa bez pleców – dlatego też elegancki biustonosz o kroju strapless powinien być najlepszą z możliwych wyjść – ponadto delikatny bukiet perfum i wielkie wyjście będzie udane. Na wakacjach ramiączka są pod kontrolą. Na odsłoniętych ramionach, porządny bardotka, powinien być najlepszym wyborem.
biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Biustonosz o kroju strapless nadaje się na specjalne okazje, do bluzek, letnich topów i skąpych sukienek oraz wszelkiego typu dekoltów w kształcie łódki. Gdziekolwiek się udacie, podróżowanie nie będzie stanowić problemu, ponieważ najbardziej adekwatnym rozwiązaniem jest w tym przypadku biustonosz bez ramiączek.

Staniki bez ramiączek najlepiej prezentują się na figurze o drobnej górnej części ciała i u pań o wyższym wzroście – Dekolty pań w dobrze dobranym staniku bez ramiączek, pozwalają pięknie uwypuklić biust. A przez to odwrócić wzrok na przykład od szerokich bioder. Przyda się więc twojej sympatii, jeśli będzie chciała poprawić nieco proporcje sylwetki.