Regeneracja tylnej belki skrętnej – jak wygląda?

Mianem tylnej belki skrętnej charakteryzuje się tylną belkę zawieszenia używaną w czterokołowcach francuskich marek.
Tylna belka skrętna to dosyć skomplikowany układ składający się z paręnastu elementów tj.

budowa domu

Autor: Wolf System Sp. z o.o.
Źródło: Wolf System Sp. z o.o.
poprzecznica, igłowe łożyska, sprężyny oraz wiele innych, jakie oddziałują komfort podróżowania i bezpieczeństwo. W wozach występuje po kilka różnych wariantów zawieszenia tylnego. System ułożyskowania uszczelniony jest specjalnymi uszczelniaczami z gumy. Błędem jest wyczekiwanie oraz nadsłuchiwanie rezultatów, dlatego że koszta się regularnie zwiększają. A jak to mówią lepiej zapobiegać niż leczyć, czyli na czas wymienić uszczelniacze. Wielu osób myśli, iż ten temat ich nie dotyczy, bowiem nic nie zauważają jak też nie słyszą.

Jeśli propozycja firmy jest dla Ciebie ważna, to przejrzyj asortyment (https://sklep.techkar.pl/), który Ci oferuje. Na pewno jest tym, czego już długo szukasz.

Jednak korozja ma tendencje do puchnięcia zatem pięknie eliminuje wszelki mikro luzy tym usztywniając zawieszenie. To istotnie specyficzna reperacja która przyniesie efekt. Przy regeneracji musimy wyeliminować przyczynę powstawania usterki.

Plakaty, bilbordy

Autor: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com
Francuskie czterokołowce znane są na całym globie z dużego komfortu jazdy, dobrej trakcji oraz „miękkiemu zawieszeniu” – za to odpowiedzialna dokładnie jest tylna belka . Jak każdy fragment w aucie, także tylna belka skrętna podlega wyeksploatowaniu. Co dnia przenosi potężne obciążenia jak też działa w niepomyślnych warunkach (brud), co odbija się na jej poszczególnych fragmentach.

Dobra wiadomość jest taka, iż tylną belkę skrętną możemy fachowo oraz bezpiecznie zregenerować w nieomalże serwisie samochodowym za względnie niedużą cena tylna belka będzie wtenczas niczym nowa. Otrzymasz tym sposobem gwarancję na 100 000 km oraz długo jeszcze cieszyć się z bezusterkowej jazdy własnym autem.
Tags:, , ,