Rodzaje reklamy zewnętrznej

Dzisiaj istnieje mnóstwo nośników reklamy zewnętrznej, dzięki którym można dotrzeć do nabywcy końcowego, zatem klienta. Rodzaje reklamy typu outdoor muszą być dopasowane do miejsca, w jakim się znajdują tak, żeby były jak najbardziej widoczne. Nośnik reklamy outdoorowej, który realizuje w pełni te założenia to tablice LED.

Reklama zewnętrzna w takiej postaci ceniona jest głównie za wysoką liczbę odbiorców, wynikającą z pozycji tablic ledowych w miejscach użyteczności publicznej tj. galerie, urzędy oraz instytucje. Nie bez znaczenia jest także dobra widoczność tej formy reklamy o każdej godzinie i z dość dużej odległości. Nie wszystkie nośniki reklamy typu outdoor dają tak duża swobodę w doborze zawartości jak też strategii przekazania informacji. Warianty reklamy, jakie możemy na nich umieścić to m.in. reklama tekstowa czy graficzna.

nowoczesne billboardy

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com

Prezentując typy jak też formy reklamy zewnętrznej nie można nie napomknąć o telebimach. Ta odmiana reklamy zewnętrznej jest uniwersalnym nośnikiem, zrealizowanym na tablicy z diod LED, co czyni obraz na nich demonstrowany wyraźnym.

Jeśli masz ochotę zgłębić więcej informacji na prezentowany temat – odsyłam do tej strony (http://best-granit.pl/trawertyn-poznan/), gdyż odnajdziesz na niej szczegółowe dane, które szczególnie Cię zainteresują.

Jednak umieszczanie ich w miejscach największego natężenia ruchu automobilowego albo pieszego, takich jak krzyżówki ulic mogą wywoływać oślepianie w godzinach wieczornych i nocnych i odciągać baczność od tego, co dzieje się dookoła. Nie da się jednakże ukryć, iż jest to jedna z najciekawszych rodzajów reklamy outdoorowej zapewniająca wręcz bezgraniczne możliwości, co do treści przedstawianych reklam. Jednym z nośników reklamy outdoorowej, który widział bodaj każdy z nas ale może nie do końca umie go nazwać w sposób prawidłowy jest pylon reklamowy.

Coraz to nagminniej wykorzystywana forma

billboard

Autor: Roberto Nieves
Źródło: http://www.flickr.com

reklamy outdoorowej ze względu na swój wielki zasięg przekazu, spowodowanym najczęstszym sytuowaniem go w strategicznym punkcie dla właścicieli pojazdów a mianowicie na stacjach benzynowych. Zazwyczaj przybiera on formę wolno stojącego słupa, mieszczącego wiele przeróżnych informacji reklamowych. Wykorzystanie w nich wyświetlaczy ledowych nastawnych za pomocą pilota sprawiają, iż pylony są proste w obsłudze jak też coraz to częściej pojawiają się w naszej ojczyźnie.
By znaleźć wykonawcę reklamy w swym mieście, proponuję wpisać w wyszukiwarkę: billboardy Poznań bądź billboardy Katowice. Jeden z efektów wyszukiwania: Medas-Media.