Rozliczenie PIT dwa tysiące szesnaście / dwa tysiące siedemnaście – czyli, zwrot podatku z zagranicy oraz rozliczenie PIT-28

Miałeś pracę za granicą, jednak nie wiesz jak otrzymać zwrot pochodzący z podatku? Podpowiemy Ci, w jaki sposób to zrobić! A być może chcesz się rozliczyć z PIT-u o numerze 28? Dla jakich osób on w ogóle jest?

strona wyświetlona na laptopie

Autor: Adam Lehman
Źródło: http://www.flickr.com

To wszystko i jeszcze bardziej dużo bez żadnego problemiku wynajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego felietonu! Więcej na: przejdź.

Nasz napisany dzisiaj tekścik zaczniemy od PIT-ów a konkretniej pit 28. PIT-28 bywa to PIT, który obejmuje tych podatników, którzy zdecydowali się na podliczenie na zasadach ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Z tego typu rozliczenia, mają możliwość korzystać osoby, które prowadza samodzielną działalność gospodarczą, albo wspólnicy spółek cywilnych czy też jawnych, a także te osoby, którzy to rozliczają się z dochodów z najmu, pod wynajmu, dzierżawy, poddzierżawy i tak dalej.

E-biznes, internet

Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Jeśli chodzi o obecny rok (2017), to za rok wcześniejszy, czyli 2016 należy złożyć go do końca stycznia bieżącego 2017 roku. Z tego powodu spiesz się, aby się wyrobić wewnątrz czasie!

Jeśli chodzi zaś o zwrot podatku z zagranicy, to istnieje dosyć sporo firm, czy też instytucji, które opiekują się wspomnianym zagadnieniem. Bardzo prosto po wprowadzeniu odpowiedniego hasła do wyszukiwarki internetowej, istnieje możliwość znaleźćodnaleźć wspomniane przedsiębiorstwa, które na własnych stronach oferują naszym osobom nawet i kalkulatorki należnych naszym osobom zwrotów, czy formularze, dzięki którym będą mieli możliwość się z nami skontaktować i dopomóc przy wszystkich formalnościach! WIęcej: .

Nie istotne, czy miałeś pracę w Stanach Zjednoczonych, Irlandii, Włoszech, czy nawet na wysepkach Bahama! Znajdziesz firmę, która to Ci dopomoże, wystarczy, że w dobry sposób po szukasz!