Specjalistyczne usługi zegarmistrza

Profesjonalny zegarmistrz poleca swój serwis – gruntowne naprawy zegarków szwajcarskich, japońskich i innych. Zegarmistrz posiada bogaty asortyment oryginalnych części do zegarków szwajcarskich – począwszy od pasków, bransoletek, kończąc na najdrobniejszych elementach mechanizmu. Zegarmistrze są bezustannie szkoleni w szwajcarskich firmach zegarkowych, co potwierdzone jest licznymi certyfikatami. Zegarmistrz kładzie duży nacisk na dokładność, staranność wykonywanych usług oraz zadowolenie klienta. Zegarmistrz oprócz kompleksowych napraw, przeglądów, konserwacji zegarków wykonuje także niewielkie naprawy i regulacje zegarków ( najczęściej na poczekaniu ) takie jak: wymiana baterii, wymiana szkieł, docinanie pasków nietypowych czy bransolet, wymiana wałków, kontrolowanie wodoszczelności i poboru energii w zegarkach kwarcowych, regeneracja bransolet złotych, usuwanie rys w zegarkach swatch itp.

zegar

Autor: J R
Źródło: http://www.flickr.com
Zegarmistrz oferuje naprawę lub wymianę uszkodzonych elementów koperty i bransolety oraz ich polerowanie i zgodnie z wyglądem pierwotnym zegarka. Możliwe jest także czyszczenie zewnętrznych części zegarka w ultradźwiękach. Zegarmistrz oferuje także wymianę baterii, która obejmuje kontrolę parametrów mechanizmu oraz wodoszczelności. Na zlecone naprawy i wymienione części udzielana jest roczna gwarancja. W momencie wystąpienia w czasie gwarancji usterki – zostanie ona bezpłatnie usunięta. Zegarmistrz odnawia zabytkowych mosiężne koperty zegarków, dzięki czemu odzyskuje połysk i wygląda jak nowy . Zegarmistrz maluje cyferblat – z tarczy usuwa starą farbę, a później maluje ją ręcznie według oryginału tudzież życzenia klienta.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej szczegółów na prezentowany wątek, to użyj linku (https://megastyro.pl/), na której znajdziesz podobne dane – po prostu kliknij tu!

Zegarmistrz oferuje też grawerowanie napisów okolicznościowych na zegarku. Cena grawerki to 4 zł od litery – nie licząc spacji.

zegarmistrz

Autor: Richard
Źródło: http://www.flickr.com
Czas trwania naprawy to tydzień, należy pamiętać też że termin naprawy zależny jest od dostępności elementów zamiennych i może być wydłużony. Cena generalnego przeglądu tudzież naprawy jest ustalana indywidualnie z klientem ze względu na dużą różnorodność zegarków jak i cen elementów do nich. Na wykonywane naprawy i wymienne części udzielana jest 12 miesięczna gwarancja. W przypadku wystąpienia w okresie gwarancji usterki, zostanie ona nieodpłatnie usunięta. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku standardowego zużycia, zdarzeń losowych lub niewłaściwego użytkowania zegarka. Gwarancji nie podlega także zegarek poddany jakichkolwiek ingerencji osób nieupoważnionych do serwisowania zegarków.