Udzielenie pożyczki przez lombardy – dowiedz się więcej na ten temat.

Istnieją sytuacje gdy konieczna jest nam natychmiast gotówka. Jedną z możliwości jej momentalnego otrzymania jest wizyta w lombardzie. Wyłącznym kryterium otrzymania pożyczki pod zastaw jest to, że rzecz musi być własnością pożyczkobiorcy.
Użyczenie pożyczki przez lombard Piaseczno poprzedza spisanie umowy, która zawiera dane klienta, wielkość udzielonej pożyczki, formę zastawu razem z jego charakterystyką, termin zwrotu zadłużenia, oraz każde zapłaty połączone z obsługą pożyczki.

W wypadku, kiedy pożyczkobiorca nie zamelduje się w określonym czasie po odbiór zastawu, staje się majątkiem lombardu i wchodzi do sprzedania.
Zabezpieczeniem kredytu jest wadium na rzeczy ruchomej, względnie na pewnych prawach zbywalnych. Bez wątpienia rzecz ruchoma musi przedstawiać solidną wartość, by stać się atrakcyjnym zabezpieczeniem.
Lombard Piaseczno zajmuje się także skupem metali szlachetnych. Skup złota Piaseczno jest właściwym rozwiązaniem na osiągnięcie gotówki. Wyprzedając zbyteczną biżuterię ze złota, czy też srebra, zdobywamy od razu konieczną gotówkę.

materiały

Autor: Maciej Kraus
Źródło: http://www.flickr.com
lombard piaseczno

Autor: Twinfieldinternational
Źródło: http://www.flickr.com
Przedmiotami zastawu może być sprzęt RTV i AGD, antyki, obrazy. Chociaż kredyty lombardowe przyznawane są pod zastaw na krótki okres, jest możliwość również od razu sprzedać taki przedmiot. Bywa tak, że kupujemy sobie nowiutki sprzęt komputerowy i nie mamy co uczynić ze starym ekwipunkiem (dowiedz się więcej). Powinno się w takiej sytuacji skorzystać z opcji skup laptopów i otrzymać gotówkę na różne niezbędne rzeczy.

Jeżeli jednak pożyczkobiorca zdecyduje się na wykupienie swojego zastawu, musi zgłosić się po jego odbiór w czasie wyznaczonym w umowie. Do tego czasu zastaw odpowiednio zabezpieczony oczekuje na właściciela.