W jakim miejscu należy umieścić reklamę produktu lub usługi?

Tworząc produkt lub też usługę należy pamiętać także o tym aby przygotować sporą kwotę pieniędzy na działania które są związane z marketingiem. Reklama w dzisiejszych czasach jest niemalże podstawą. Jest spora liczba środków przekazu treści marketingowej, choćby na przykład ulotki, prasa, telewizja, internet, reklama outdoorowa. Trzeba wziąć pod uwagę w szczególności tą ostatnią. Albowiem tego typu reklama która zostanie umieszczona na różnego rodzaju billboardach czy też ekranach LED, dobrze zapada w pamięć osób które na nie spojrzą.

W ostatnim czasie, a dokładnie w ostatnich dziesięciu latach widoczny jest ogromny przyrost liczby nośników reklamowych. Mamy możliwość je napotkać w większych miastach miejskich takich jak Kraków, Wrocław, Warszawa, lecz nawet w niewielkich miejscowościach

ogromna reklama

Autor: Iain Patterson
Źródło: http://www.flickr.com

widzimy jak małe lub (sprawdź ofertę) też duże firmy lokują swoje produkty na wielkoformatowych urządzeniach reklamowych. Jasną sprawą jest że w 2015 roku wchodzi w życie ustawa krajobrazowa, której zadaniem jest ograniczenie ilość występujących billboardów w polskiej przestrzeni, lecz odpowiednio zaprojektowana, zlokalizowana w miejscu w którym nie koliduje w żaden przypadku z otoczeniem jest wciąż dozwolona, co oznacza że treść jaką niesie owa reklama może dotrzeć do szerokiego grona konsumentów. Całkiem dobrym przykładem jest chociażby ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa, lub ekran LED Oświęcim Rondo Płonki, wspomniane ekrany LED są dużo bardziej praktyczne aniżeli standardowe billboardy, z tego względu że nie wymagają one zrywania starej i nakładania nowej reklamy. Aby je zobaczyć można skorzystać z wyszukiwarki, wystarczy wyszukać frazę: „ekran LED Nowy Tomyśl Kolejowa” adwokat częstochowa też chociażby „ekran LED Oświęcim Rondo Płonki” lub tu: ekrany ledowe w Oświęcimiu. na pewno ktoś kto ma firmę oraz produkt w ten sposób odnajdzie właściciela ekranów i będzie mógł z nim nawiązać kontakt co do włączenia nowej reklamy. Jak z łatwością można zauważyć wielkoformatowe nośniki reklamowe lokalizowane się często nie tylko w większych miastach, lecz także tych mniejszych szczególnie w miejscach wzmożonego ruchu pojazdów na przykład przy rondach lub też skrzyżowaniach posiadających sygnalizację.

Pragnąc zareklamować swój produkt lub usługę warto korzystać z pomocy profesjonalistów, choćby agencji reklamowej czy nawet właśnie zwrócić się do właściciela billboardów albo ekranów LED, albowiem w ten sposób zaprezentowana reklama ma szansę docierać do bardzo dużego grona konsumentów, oraz na pewno jest mniej kosztowna niż minutowy spot reklamowy wyemitowany w telewizji w porze ogromnej oglądalności.