Wizyta w placówce banku? czy mobilne konto dla dla przedsiębiorców z przyszłością i kawa…

Właściciel Firmy, stawiający pierwsze kroki na szlaku własnego biznesu, ma zwykle głowę pełną pomysłów, jest pełen energii, chce zawojować cały świat i dorobić się więcej kasy niż Bill Gates i Steve Jobs razem wzięci. Jednocześnie też liczy każdą złotówkę. Dlatego też, istotne jest by konto, ,którego będzie używał było korzystne cenowo, a najlepiej gdyby to było bezpłatne konto firmowe. A zatem które jest najlepsze konto dla stawiających pierwsze kroki spółek?

gotówka

Autor: Mark Hodson Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy przyjrzeć się kontom firmowym, oferowanym przez instytucje bankowe okazuje się, że drugie miejsce, w gradacji kont przyjaznych przedsiębiorcom zdobywa: Pakiet Meritum Bez Granic i Pakiet Meritum Rozwoju.

Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic da się założyć całkowicie przez sieć internetową nawet w 15 minut, bez obowiązku składania podpisów dokumentów przywiezionych przez doręczyciela lub odwiedzenia placówki.

Handlowiec, który korzysta z rachunku w pakiecie Meritum Bez Granic, będzie radować się nie tylko brakiem opłat za obsługę rachunku, gratisowymi przelewami krajowymi zleconymi przez sieć, ale również wypłacaniem pieniędzy z którychkolwiek bankomatów w kraju. Zestaw Firmowy Meritum Bez Granic prowadzony jest bez dodatkowych opłat w systemie bankowości elektronicznej i daje możliwość zamówienia darmowych i w pozostawionej do wyboru liczbie, kart debetowych dla swoich zatrudnionych – sprawdź w aktualnym rankingu na .

W zawartość Pakietu Meritum Bez Granic, Meritum Rozwoju wchodzi: rachunek bieżący główny prowadzony w polskiej walucie, rachunki dołączone prowadzone w polskich złotych oraz w walutach wymienialnych.

Jeśli pozostajesz otwarty na nowe informacje na omawiane zagadnienia, to przenieść się do portalu, a odnajdziesz tam istotne komunikaty, które będą niesamowicie potrzebne.

Oprócz tego do do konta firmowego wydawane są nieodpłatnie karty debetowe. Użytkownik tego pakietu nie zapłaci za posługiwanie się kartą bankomatową pod warunkiem dokonania za jej pośrednictwem przelewów bezgotówkowych na kwotę co najmniej 200 zł w miesiącu.

Pakiet firmowy jest w pełni online przez 7 dni w tygodniu. Wygodnie oraz intuicyjnie wykonuje się wszelkiego typu działania takie jak: transakcje elektroniczne, zlecenia stałe, analizowanie historii transakcji, zasobu konta.