Zmiana dostawcy gazu – w jaki sposób zrobić to najprędzej i najlepiej?

W dobie gospodarki rynkowej wymuszającej nieomalże w każdej gałęzi gospodarki konkurencję, możliwa jest również zmiana dostawcy gazu ziemnego.
Rynek gazu ziemnego w Polsce został już w części zliberalizowany, toteż każdy z nabywców, nawet ten indywidualny, może wybrać i zmienić sprzedawcę gazu ziemnego.

Lampy w stylu vintage, kolekcja Shadow violet

Autor: Nowodvorski Ligthing
Źródło: Nowodvorski Ligthing
reklamy

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com

Podpowiadamy jak uczynić to prędko, sprawnie i z zyskiem dla naszych portfeli.

Nie wystarcza Ci ten zdawkowy artykuł zamieszczony w tym serwisie? Nie przejmuj się i sprawdź więcej (http://www.partnerzy.pl/) w tym miejscu, odnajdziesz tam podobne informacje.

Na skutek rosnącej rywalizacji, dzięki zmianie sprzedawcy gazu , realne jest uzyskanie oszczędności sięgających nawet kilkudziesięciu procent w stosunku do dotychczasowych opłat za gaz . Eksperci podkreślają, iż na takowej zmianie, w zależności od zużycia, możemy oszczędzić nawet 20% w ciągu roku.

Każdego roku coraz sporzej konsumentów decyduje się na zmianę jeśli chodzi o sprzedaż gazu ziemnego. Nakłania nas przede wszystkim to, że można jej dokonać szybko a także łatwo. Procedura zmiany dostawcy gazu ziemnego nie jest zbyt skomplikowana. Po wyborze nowej jednostki, jakiej oferta jest dla nas w największym stopniu atrakcyjna, jej agent organizuje wszelakie formalności za nas. Jest to usługa darmowa. Tak więc decydując się na zmianę dostawcy gazu ziemnego powinniśmy jedynie upoważnić nowego sprzedawcę do działania w naszym imieniu. Naturalnie możemy sami zająć się wszelkimi formalnościami, lecz musimy mieć świadomość, iż będzie to proces skomplikowany a także czasochłonny.

Nie powinno zatem nikogo zadziwiać, że nieomalże 100% osób, które zdecydowane są na zmianę sprzedawcy, zdają się w pełni na nowego sprzedawcę, który to załatwi wszystko za nich.