YouTube nowym oknem na świat dla setek tysięcy rozwojowo nastawionych ludzi

Aktualnie opcji do wydajniejszego poznania codziennego świata, bez konieczności opuszczania mieszkania jest z każdym rokiem więcej. Najpopularniejszym współczesnym narzędziem, służącym zarówno rozrywce jak i poszerzaniu swojej wiedzy jest YouTube.
Pacjent
Autor: Wawel Service
Źródło: Wawel Service


Na tą platformę każdego dnia uploadowanych jest wiele tysięcy video o najróżniejszej tematyce. W przestrzeni serwisu da się dostrzec swego rodzaju sieciowych celebrytów, których aktualizacje śledzi wiele tysięcy, a nieraz miliony fanów. Stanie się rozpoznawalnym youtuberem, którego kanał przyciągać będzie miliony to aspiracje coraz większej ilości użytkowników. Z posiadaniem często odwiedzanego kanału łączy się nie tylko prestiż, ale przede wszystkim spore pieniądze. Fani prowadzą najróżniejsze quizy o youtuberach umieszczają je zrówno na swoich Facebookowych wallach, blogach oraz wszelakich innych serwisach społecznościowych. Quizy o youtuberach stanowią perfekcyjną formę promocji dla celebryty zarówno o ugruntowanej już pozycji jak i zaledwie stawiającego swoje pierwsze kroki w sieci. Tego typu zestawienia pokazują zmiany w potrzebach odbiorców. Youtuberzy śledzą rezultaty quizów – gdyż są one dla nich bardzo dobrym źródłem danych o potrzebach ich odbiorców.


złomowanie
Autor: JOT - BE NIERUCHOMOŚCI
Źródło: JOT - BE NIERUCHOMOŚCI


Wiedza ta bezpośrednio odbija się na pozycji, jaką youtuber zajmuje w ogólnym rankingu serwisu. Ranking Youtube - sprawdź - to dla dowolnego użytkownika przestrzeń, gdzie najmniejsza zmiana pozycji jest zdolna przynieść spore straty lub zyski.
Tak jak wspomniano wcześniej im większa ilość śledzących kanał tym większe zyski. W efekcie ranking youtube to zarówno cel, jak i narzędzie do niego. Zaprezentowanie skoku w rankingu jest jednym z najwydajniejszych sposobów na zyskanie nowych fanów.

jak rozkręcić biznes?